مشکلات یخ ساز یخچالهای ساید بای ساید

ساخت وبلاگ
چکیده : اصولا در یخچال های ساید بای ساید مشکلات اساسی در مورد یخ ساز های آن می باشد که این مشکلات بدلیل رعای... با عنوان : مشکلات یخ ساز یخچالهای ساید بای ساید بخوانید :

اصولا در یخچال های ساید بای ساید مشکلات اساسی در مورد یخ ساز های آن می باشد که این مشکلات بدلیل رعایت نکردن یا توجه نکردن به مواردی رخ می دهد. در این مقاله راهنمایی کوتاهی در مورد مسائلی که توجه کردن به آنها می تواند شما را از بحران دور کند آورده ایم، در صورتی که مشکلاتی بیشتر از موارد پایین برای شما رخ داد یا برای تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس احتیاج به نیروی متخصص داشتین می توانید با نمایندگی تعمیر وستینگهاوس تماس بگیرید.

مشکلات یخ‌ ساز یخچال‌‌های ساید بای ‌ساید

صفحه کنترل یخ‌ ساز

صفحه کنترل یخ‌ساز، مسائل کنترل اکثر توابع سیستم یخ‌ساز را کنترل می کند. اگر صفحه کنترل مشکل داشته باشد، انتقال برق به کل سیستم یخ‌ساز متوقف می‌شود. اگر فقط یکی از قسمت‌های یخ‌ساز کار نمی‌کند، قبل از بررسی صفحه کنترل، تک تک قطعات یخ‌ساز را بررسی و امتحان کنید. اکثر مواقع تنها یک قطعه دچار مشکل شده است.

اگر کل سیستم یخ‌ساز کار نمی‌کند، به احتمال خیلی زیاد مشکل از صفحه کنترل است. یا در برخی موارد اشکال می تواند از سیستم منبع تغذیه و سیم های رابط باشد.

سوئیچ یخ‌ ساز

سوئیچ‌های یخ‌ساز، ولتاژ را به یخ‌ساز ارسال می‌کنند. اگر یکی از سوئیچ‌های یخ‌ساز خراب باشند، برق به یخ ساز نمی رسد و یخ‌ساز کار نخواهد کرد. برای اینکه متوجه شوید سوئیچ یخ‌ساز خراب است یا خیر، از یک مولتی متر برای بررسی جریان هر یک از سوئیچ‌ها استفاده کنید. اگر در هر یک از سوئیچ‌ها جریان برق وجود نداشت، آن را عوض کنید.

موتور یخ‌ ساز

با تشخیص سوئیچ‌های یخ‌ساز و انتقال برق به موتور یخ ساز، موتور مته و دیگر اجزا، یخ‌ساز شروع به کار می کند. اگر موتور یخ‌ساز خراب باشد، نمی‌تواند سوئیچ‌ها را به درستی یا بطور کل به کار بیاندازد و یخ ساز کار نخواهد کرد. موتور یخ‌ساز را با استفاده از جریان برق مناسب بررسی و در صورت خراب بودن آن را تعویض کنید.

 

ادامه مقاله مشکلات یخ‌ ساز یخچال‌‌های ساید بای ‌ساید

تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس,...
نویسنده : محیا یوسفی بازدید : 53 تاريخ : شنبه 2 تير 1397 ساعت: 17:58